Friday, December 12, 2014

Mail from Germany, Russia and Serbia - very good mail day

Hello,
it's been a long time since my mailbox was that happy. I've got three lovely packages in this week, plus one extra, but for now it's a little suprise as I promised you something about Edith Holden, right?
So, here we have the lovely mails from this week:
Minęło dużo czasu odkąd moja skrzynka pocztowa była pełna od pięknych kopert. Wczoraj dostałam trzy paczuszki no i jedną ekstra, ale to materiał na następny wpis, bo pamiętacie jak pisałam o Edith Holden? Oto te trzy paczuszki:


 The first mail was from Alessa from Germany. It was such a lovely package. I am still being suprised by hers creativity! Inside of it was a little leaf, small gifts and the Santa Claus bag filled with tea.
Pierwsza koperta była od Alessy z Niemiec. Mamy stały kontakt, a mimo to cały czas jestem zaskoczona jej kreatywnością. W środku był liść, mała torebka na prezenty z niemieckimi herbatami. There was also this little squirrel. Isn't it adorable?
Również i drewniana wiewiórka, piękna, prawda?

Alessa also made me this little gearland. It would fit perfectly my Chrstimas Tree. I guess this year's theme would me "woodland"...
Alessa zrobiła również girlandę specjalnie dla mnie. Będzie pasować do mojego drzewka, które po praz pierwszy w tym roku będzie żywym drzewkiem i pewnie będzie obwieszona rzeczami z lasu. Zapach będzie pewnie cudowny.

The next package was from dearest Katya in Russia. She has contacted me via Instagram and sent me this lively suprise package! I did not expect such a large pile of goodies from her, but it was so amazing while opening it.
Następna paczuszka była z Rosji. Katya skontaktowała się ze mną przez Instagram i napisała, że chciałaby mi wysłać paczkę podziękowania za to, co robię. Cudowne, prawda? Nie spodziewałam się aż tylu pięknych rzeczy w środku! 


There was also this frame especially for me. <3
Była też tam ramka na zdjęcia specjalnie dla mnie. Już wylądowało tam zdjęcie. 

Also, these little notebooks made my whole day brighter.
Były też tam małe notesiki z florą, które absolutnie zrobiły mi dzień.

The last mail I wanted to show you is from my dear new friend Svetlana from Serbia. She has sent me a very lovely package with amazing tones of Serbia.
Ostanią paczką, którą chciałam się z Wami podzielić jest paczuszka od Svetlany z Serbii. Całość była bardzo klimatyczna. <3 


A little spoiler before my next new entry...
Tu zdjęcie, które zamieściłam na instagramie, ale i spoiler przed następnym wpisem...

Polscy czytelnicy, jak Wam się czyta z tą czcionką co jest? Większa, inna, jakieś sugestie? Pozdrawiam ;*

8 comments:

 1. jejjjj jakie to wszystko przeurocze!

  ReplyDelete
 2. Za każdym razem, gdy przeglądam Twojego bloga, myślę, że już niczym nie można człowieka zaskoczyć - a tu proszę, co pięknego można w skrzynce znaleźć! Tylko pozazdrościć ♥
  A czcionka moim zdaniem jest trochę mała i jasna, więc ciężko się czyta; jeśli chodzi o mnie, to czytałam po angielsku, było mi wygodniej. c;

  ReplyDelete
  Replies
  1. Trochę powiększyłam, będę jeszcze kombinować. Dziękuję ślicznie za radę, tak właśnie mi się wydawało, że ciężko z tą małą czcionką.

   Bardzo się cieszę i dziękuję za komentarz! Pozdrawiam barrrrdzo serdecznie!

   Delete
  2. O, teraz jest znacznie lepiej <3

   Delete
 3. I'm so happy you like it, Pattie! Will definately send another parcel before the holidays! ♥

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Wow, such lovely mail!! Hope you had a wonderful Holiday Season, Pattie!

  ReplyDelete